ILIŞKILER

İnsanlar mutlu azizim, biz hala stalk! Ünlülerin sevgililer günü paylaşımları

Author

Bugün 14 Şubat sevgililer günü biliyorsunuz ki. Sevgililerin mutlu mesut, doya doya aşklarını yaşama günü. 14 Şubat'ı saçma bulup bugüne özel bir şeyler yapmayan insanlar da olabilir ama genellikle çiftler bugünü önemseyerek aşklarını tazeler. Sosyal medyalarda hashtagler adeta coşar. İşte bizler de like ede ede stalklarız. Yeni gönderiler geldikçe güncellemek üzere 14 Şubat stalk raporunu sizlere sunuyorum.

❤Seni Seviyorum..❤

A post shared by Seda Sayan (@sedasayan) on

Happy Valentine's Day

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Sevgililer gününüz kutlu olsun ❤

A post shared by Murat Boz (@muratboz) on

Sevgililer gününüz kutlu olsun😂👻🎈

A post shared by Bengu (@benguofficial) on

sevgililer gununuz,gunumuz kutlu olsun❤gunaydin🌹

A post shared by Ece Erken (@eceerken) on

Sevgililer gününde ben #Temsili😂

A post shared by Esra EROL OZBIR (@esraerol) on

Yanımda sevgilim varmış gibi çek panpa🙄😜

A post shared by Sıla (@silagencoglu) on

A post shared by Bensu Soral (@bensusoral) on

💕💕💕 @bedriguntay 💁🏼😘

A post shared by Pelin Karahan (@pelinkarahan) on

Dalkılıç 💑

A post shared by Merve Boluğur (@mervebolugur) on

Canim sevgilim, gülen yüzüm, kızımın biricik sevgilisi seni çok seviyorum ❤ #happyvalentinesday

A post shared by Buse Terim Bahçekapılı (@buseterim) on

A post shared by arda turkmen (@ardaturkmen) on

Benim dünyam 🌎 ❤️

A post shared by Seyma Subasi (@seymasubasi) on

❤️

A post shared by Sinem Kobal (@sinemkobal) on

İnsanlar mutlu azizim, biz hala stalk! Ünlülerin sevgililer günü paylaşımları
İnsanlar mutlu azizim, biz hala stalk! Ünlülerin sevgililer günü paylaşımları

size 14, bize 13 şubat 🖤 ##7floorsbetweenus @lidersahin

A post shared by İrem Derici (@iremderici) on

"Aşk"...sen ne güzelsin... hem de her halinle💙

A post shared by Deniz Çakır (@denizcakir) on

Yine bir 14 Şubat ve ben😂😂

A post shared by Alişan (@alisanofficial) on